HAKKIMIZDA

Kalite ve güven yenilikçi bakış açısı ileFirmamız ÇÖZÜM ÇATI-İNŞAAT. 1997 senesinden bu yana Marmara bölgesinde çatı ve oluk sektörü alanında faaliyet göstermektedir. Ücretsiz ekspertiz servisimizle profesyonel çatı oluk yapımı ve çatı alanında genel hizmetler sunmaktayız. Mükemmel müşteri memnuniyeti ilkesi ile inşaat çatı ve oluk konusunda kaliteli ürünler kullanarak, hizmetlerin minimum maliyet ve maksimum fayda ile sunulması ve fayda sunumu neticesinde müşteri memnuniyetlerini arttırarak sektörün devleri arasında yer almak. Çözüm Çatı olarak, müşteri memnuniyeti, müşteri istekleri, müşteri bütçesi, kısacası müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. Her türlü ihtiyacınıza hemen cevap verebilen ve tecrübeli kadrosuyla tüm teknik sorununuzda yanınızda ve yardımınıza hazırdır. Problemlerinize kalıcı çözümler bularak sizlere kesin çözümleri garanti veriyoruz.

Misyonumuz

Kalite ve güven yenilikçi bakış açısı ile, Çalışma sürecini iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla, Müşteri beklentilerini memnuniyete taşır, Siz müşterilerimizce takdir edilen, hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek. Sorumluluklarının bilincinde ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katar.

Vizyonumuz

Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Alanında uzman kadromuz görsel tasarımları fikirleri ile birleştirerek müşterilerimize sunuyoruz Firmamız verdiği tüm hizmetlerin tüm aşamalarında müşterilerini haberdar etmektedir. Geliştirdiğimiz projelerde müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmiyoruz ve bizde artı bir değer katmak istiyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz bu doğrultuda Çatı ve oluk tamiri tadilatı ve çatı işlerinizde 7 /24 hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Teras Kapatma