Hakkımızda

Kalite güven yenilikçi bakış açısıFirmamız ÇÖZÜM ÇATI-İNŞAAT. 1997 senesinden bu yana İstanbul ve bölgesinde çatı teras ve oluk alanında faaliyetlerini göstermektedir. Ücretsiz ekspertiz servisimizle profesyonel çatı teras oluk yapımı ve çatı alanında genel hizmetler sunmaktayız. Teras Çatı Oluk problemlerinize kalıcı çözümler bularak sizlere kesin çözümler garanti veriyoruz.

Misyonumuz

Kalite ve güven yenilikçi bakış açısı ile, Çalışma sürecini iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla, Müşteri beklentilerini memnuniyete taşır, Siz müşterilerimizce takdir edilen, hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek. Sorumluluklarının bilincinde ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katar.

Vizyonumuz

Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Alanında uzman kadromuz görsel tasarımları fikirleri ile birleştirerek müşterilerimize sunuyoruz Firmamız verdiği tüm hizmetlerin tüm aşamalarında müşterilerini haberdar etmektedir. Geliştirdiğimiz projelerde müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmiyoruz ve bizde artı bir değer katmak istiyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz bu doğrultuda Çatı ve oluk tamiri tadilatı ve çatı işlerinizde 7 /24 hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Teras Kapatma

Hemen Ara