Kamelya Bahçe Fiyatları

0
495

Günümüzün güzel yaşam alanlarından bir taneside site tarzı binalarda oturuyorsanız Bahçe kamelya, tarzı oturma alanları varsa o bahçede güneşten korunarak içinize temiz hava çekmektir. Çözüm çatı olarak sunmuş olduğumuz bahçe kamelya modelleri çalışmaları hakkında örnekleri ve yeni modeller ile yardımcı olunmaktadır. Firma olarak eskitme şeklinde kamelya modelleri işlerinde müşterilerilerimizin bizden istenen modelde bahçe kamelya uygulaması yapıyoruz.

Bahçe kamelya modelleri ve fiyatları yapılacak uygulama durumuna göre değişkenlik gösterir. Ahşap kamelya genelde estetik doğal ve şık olduğu için farklı bir canlılık kazandırır. Bahçe kamelya fiyatları, hakkında sizlere şu şekilde bilgi verebiliriz kullanılan lambri ve ızgara sistemleri kereste ve lamine direkler kullanılabilmektedir.

Lambri birinci sınıf lambri ve ekxra ürünler kullanılmaktadır. Ayrıca çatısının yalıtım uygulaması yağmur oluğunun çekme eksiz oluk olarak montajının yapılması uygulamalar bize ait olup 10 ve 20 m2 gibi uygulamalarda işin şekline göre değişmektedir. 10m2 bir alan için kullanılan ürünler ve giden işçilik maliyetleri ile 8.000 ile 10.000 TL arasında fiyat farklılıkları çıkmaktadır. Tabi bu günümüzde kura göre malzemede ani fiyat farklılıkları oluşabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here