Teras Kapatma Fiyatları

0
697

İstanbul merkezli firmamız İstanbul’un iki yakasında da sizlere kaliteli hizmetleri vermeye devam etmektedir. Teras üstü kapama firması olarak vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde teras balkonlarınızda rahatça oturup çay ve kahvenizi yudumlayabilirsiniz Teras üstü kapatma fiyatları, genel olarak m2, üzerinden hesaplanır sizlere fiyat teklifi vermekteyiz.

Teras kapama m2 fiyatı, en ve boy ölçülerek hesap çıkartılmaktadır. Yapılacak teras kapatma, arka yükseklik ve ön yükseklik farklı olmaktadır. Buna göre teras kapatma fiyatı verilmektedir. Ahşap yada demir profil teras kapatma isteğe göre bizde fiyat teklifi hazırlamaktayız. Teraslar en üst kısımlarda bulunan yaz aylarında daha çok tercih edilen bir yaşam alanlarıdır.

Bu alanlar dublex çatı piyes diye geçmektedir. Teras kapatma malzemeli uygulamalı fiyatları, kullanılan malzeme ve dekoratif malzemelerinde kullanılması fiyatlarda değişikliklere göstermesine neden olmaktadır. Hizmet alabilmek için ücretsiz keşif yapıyoruz sizlere detaylandırarak fiyat verebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here