Teras Kapatma Maliyeti

0
538

Siz değerli Müşterilerimize sunmuş olduğumuz maliyet fiyat teklifi aslında ortalama olarak alındığı zaman normal olarak piyasaya göre fiyat teklifini veriyoruz yani teras kapama maliyeti, bu şekilde verilmektedir. Çözüm Çatı firması olarak sizlere en iyi balkon üzeri kapatma işlemini yapılmaktayız. Kullanılan malzeme yapılan işçilik ile vermiş olduğumuz Teras kapatma maliyeti, normal uygun fiyatlardır. Ahşap teras kapatma, genel olarak piyasada uygulanmaktadır. Doğal ve estetik görünüme sahip olduğu için daha çok tercih edilmE sebebidir. Ekstra malzemelerin kullanılması vernik vurulması güzel bir görünüme sahip olunmaktadır.

Teras kapatma işleminde işçilik özenle yapılmaktadır. Teras kapatma maliyeti, 400TL ile 700TL arasında fiyat farklılıkları ile hizmet sunulmaktadır. Teras üstü kapama işinde iskeleti bittikten sonra konstrüksiyon üzerinin OSB ahşap kaplama siyah membran ve kumlu membran ile kaplayarak suy yalıtımı sağlanmatadır.
Yağmur oluğu olarak ise çekme eksiz yağmur oluk yapılmaktadır. Balkon üzeri üstü kapatma işleri için bizi arayıp destek alabilirsiniz. Sizlere estetik ve doğal teras üstü kapatma uygulamaları sunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here